Регионално търсене - Варна
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Екскурзия до Русенския природен парк
tedinka
post Sep 2 2013, 08:44 PM
Post #1

Потребител
**

За тези от вас, който нямат на разположение отпуска, а се нуждаят от почивка сред природата за ден или два, препоръчвам да изберат следния маршрут:
1.Варна-Червен
Червен е средновековен български град. Намира се до село Червен на 35 километра южно от град Русе.
2.Пещера Орлова чука- Тя е втора сред най-дългите пещери у нас.
3.Природен парк „Русенски Лом” е разположен на 20 км южно от гр. Русе.
4.Ивановски скални манастири - Ивановските скални църкви се намират на 18 км. южно от град Русе.
5.Басарбовски манастир. Това е единствения действащ скален манастир в България. Чувството да се докоснеш до това място е несравнимо.. Attached Image

Ние с мъжът ми прекарахме уикенда сред тези прекрасни места. Вечерта бяхме в хотел Русенски лом. Препоръчвам го на всички. Чисто, приятно, свежо, страхотна гледка от ресторанта и вкусна храна! Ако все пак се зачудите дали ще успеете да обиколите тези чудни места за един ден-отговорът е да. Имаше няколко семейства от Варна, на който разходката беше за ден! Ние в неделя продължихме в Русе.

This post has been edited by tedinka: Sep 2 2013, 08:46 PM

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Googlebot
post Sep 2 2013, 08:44 PM
Post #

Реклами от Google

Quote Post
miha
post Jun 7 2017, 08:06 PM
Post #2

Напреднал потребител

В началото на юли една приятелка ще идва във Варна. Ще остане около 3 дни и след това отиваме в Русе. Все още не съм резервирала хотел, така че ще се радвам да ми помогнете. Също така би било добре, ако ми кажете кои са най-хубавите места, където мога да я заведа, защото съм ходила само два пъти в Русе и не познавам много добре града.

This post has been edited by miha: Jun 7 2017, 08:07 PM

+Quote Post
hristotodorov
post Jul 5 2017, 12:24 PM
Post #3

Напреднал потребител

QUOTE(miha @ Jun 7 2017, 09:06 PM) *

В началото на юли една приятелка ще идва във Варна. Ще остане около 3 дни и след това отиваме в Русе. Все още не съм резервирала хотел, така че ще се радвам да ми помогнете. Също така би било добре, ако ми кажете кои са най-хубавите места, където мога да я заведа, защото съм ходила само два пъти в Русе и не познавам много добре града.

Разгледай в https://oferti.pochivka.bg/ има доста изгодни оферта за хубави хотели. Като цяло Русе е много красив град, има къде да се разхождате. Препоръчвам ти да я заведеш на Ивановския скален манастир, крепостта Червен, а защо не и на пещерата "Орлова чука". Дано си изкарате много хубаво.

+Quote Post
miha
post Jul 27 2017, 12:40 PM
Post #4

Напреднал потребител

Заведох я, изкарахме си страхотно. Благодаря ти!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Collapse

> Similar Topics

Topic Title Replies Topic Starter Views Last Action
Одрин и Лозенград еднодневна екскурзия с една нощувка 0 emomarina 11,926 Aug 21 2019, 12:45 AM
Last post by: emomarina
Пари за екскурзия 2 Simeon 8,995 Aug 19 2019, 02:06 PM
Last post by: coolmimi
Екскурзия? 2 miha 2,096 Jul 26 2019, 11:58 PM
Last post by: miha
Екскурзия в Барселона 2 miha 1,475 Jul 9 2019, 01:50 PM
Last post by: miha
Екскурзия 10 Simeon 3,517 Jun 2 2019, 07:34 PM
Last post by: linkmystica

- Lo-Fi Version Time is now: 15th October 2019 - 12:36 AM