Регионално търсене - Варна
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Кои вестници предпочитате?
Кои вестници предпочитате?
Кои вестници предпочитате?
Не чета вестници [ 16 ] ** [42.11%]
Местни ежедневници [ 3 ] ** [7.89%]
Централни ежедневници [ 9 ] ** [23.68%]
Седмични издания [ 10 ] ** [26.32%]
Total Votes: 38
Guests cannot vote 
Мария
post Feb 24 2007, 06:31 PM
Post #11

Потребител
**

Ама ти си много лошо настроен към тях. До края им ще има още много поколения, които ще научат най-важните практически уроци в редакциите на "ТРУД" и "24 часа".

--------------------
Виждаш ли, Дяволе, тез стройни крака -
грациозна походка - красива жена...
Ах, Дяволея тези очи - искрящи и живи небесни звезди.
А устните! Дяволе!
Огън и жар - целувката тяхна принася в дар.
И бялата шия... Тез нежни гърди!
Сред хапеща нежност плътта ще кърви..
Виждаш ли, Дяволе, тези рога?
Носи ги мъжът на тази жена!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Googlebot
post Feb 24 2007, 06:31 PM
Post #

Реклами от Google

Quote Post
капитана
post Feb 25 2007, 03:19 PM
Post #12

Напреднал потребител

Шегувам се само!
... а кога, ние дето не четем вестници, ще видим как пишеш em (24).gif
Направи си блог и знае ли се, може кариерата ти да се развие още по-добре.
em (19).gif

+Quote Post
Мария
post Feb 25 2007, 06:34 PM
Post #13

Потребител
**

А сега и блог пък.... искаш от мен неща, изискващи умствена дейност, която спирам да осъществявам в момента, в който отварям Internet Explorer. Най-много да ви copy-paste последните си два изблика(които дори и да не сте прочели, то са ви ги прочели в прегледа на печата по някои варненски радиа и TV) em (25).gif

--------------------
А устните! Дяволе!
+Quote Post
капитана
post Mar 9 2007, 12:47 PM
Post #14

Напреднал потребител

Цитат(Мария @ Feb 25 2007, 06:34 PM) *

А сега и блог пък.... искаш от мен неща, изискващи умствена дейност, която спирам да осъществявам в момента, в който отварям Internet Explorer. Най-много да ви copy-paste последните си два изблика(които дори и да не сте прочели, то са ви ги прочели в прегледа на печата по някои варненски радиа и TV) em (25).gif

.. ми хайде де em (28).gif

+Quote Post
Мария
post Mar 9 2007, 01:33 PM
Post #15

Потребител
**

охх... ама тебе и да гледаш TV ли те мързи em (25).gif .... последните които четоха:
"Покрай обявеното намаление на родните папироси
ТЪРГОВЦИТЕ ПАК СКРИХА ЕВТИНИТЕ ЦИГАРИ"
Пушачите във Варна са на крачка от протести, след като не могат да си купят цигари на обещаните по-ниски цени. Дни след като по-евтините родни тютюневи изделия трябваше да бъдат факт в търговската мрежа, те все още се харчат по старата тарифа, а някъде и съвсем изчезнаха от щандовете.
От 20 февруари цените на 21 вида български папироси се очакваше да бъдат намалени с до 15%. Това бе обявеното от изпълнителния директор на "Булгартабак" Христо Лачев. "За всяка марка намалението ще е различно", декларира той.
За първи път през последните 10 г. се отбелязва спад в цените на българските цигари, след като след влизането ни е Евросъюза пазарът бе залят с по-евтина продукция на световни марки.
"Невада", "GD", "Средец", "Престиж", "Мелник" и "Фемина" в твърда опаковкатрябваше от вторник да се предлагат на цена от 2 лв. С 15 ст. следваше да поевтинеят меките пакети "Арда", "Верея", "Невада", "Мелник", "Шипка" и "Кънтри" от 100 mm. За предлаганите в твърда опаковка "SF 15+1" и "F16" пушачите трябваше да отделят по 1,69 лв., вместо по 1,95 лв. Непроменена щеше да е само цената на най-масовата марка "Victory".
Заклетите тютюнджии обаче удариха на камък. Малко са местата във Варна, където те в момента могат да намерят евтини родни цигари. Търговци споделят, че въпреки нарастващия интерес към тези български марки, не могат да им смъкнат цената, докато на пласират запасите, купени по старите тарифи. Прогнозите им сочат, че това ще се случи чак в началото на март.
Проверка на ***(да не правим реклама сега lady.gif ) показа, че само малка част от клиентите се нервират от липсата на евтини папироси. Повечето запитани вчера не знаеха точно с колко процента е паднала цената на купуваните от тях марки. Някои пък не бяха чували за намалението. С усмивка тютюнджии споделяха, че дори да се наложи да дават повече пари, нямат планове да спрат с порока. Част от феновете на никотина коментираха, че са се преориентирали към евтините румънски цигари. Други обаче обясняваха, че "новопокръстените" европейски марки не им понасят и ще дават по 2,60 лв. за нашенското "Victory".

Въпрос към пушачите: пуснаха ли ги вече въпросните марки с новите им цени... или има още какво да се пише по въпроса? em.gif

Сега е време и мен да ме мързи... или да ходя на зъбар,... другото обещано, ако оцелея след големият стол.
Чакам критиката на капитана. Надявам се този път да не ми изтъкне рекламите, които излизат на страниците на вестника, като причина да не харесва останалото в него(което притеснително за мен става все по малко, защото все повече рекламодатели именно него, за да информира обществеността за прелаганите от тях услуги) .

--------------------
А устните! Дяволе!
+Quote Post
капитана
post Mar 9 2007, 04:22 PM
Post #16

Напреднал потребител

Зъболекар, кофти работа ... ама ще оцелееш - жените са много издръжливи. em (28).gif

Цитат
Чакам критиката на капитана.

Защо ... аз да не съм редактор, веднъж изказах лична позиция и вече дай да съм аз лошия и критикуващия .. ами не искам, а и тук ти си професионалиста!
.. и все пак ще кажа, em (25).gif това "Пушачите във Варна са на крачка от протести" ми хареса. Те не протестираха, когато им вдигнаха цигарите, че сега ще протестират за дето им забавили малко поевтиняването rolleyes.gif

Цитат
Въпрос към пушачите: пуснаха ли ги вече въпросните марки с новите им цени... или има още какво да се пише по въпроса?

Аз не пуша и не знам.

em (19).gif

+Quote Post
Мария
post Mar 9 2007, 11:16 PM
Post #17

Потребител
**

хехех
"Пушачите във Варна са на крачка от протести" - нали все пак трябва да има интрига. За да накараме някои хора да си свършат работата. А и вече е на мода да протестираш... аз също искам, но не мога да измисля за какво em (39).gif Важното е във всяка статия да има протести, иначе няма да я прочетат в прегледа на печата em (22).gif несправедливи са колегите.
Пак на темата за цигарите: Аз също вече не пуша, но имам пресни спомени от преди извесно време, когато вдигнаха цените. Тогава предприемчиви търговци във Велико Търново се бяха запасили стабилно(под стабилно да се разбира такива количества, че продаваха в продължение на 3 месеца от тях) с цигари на старите по-ниски цени. В началото на периода, в който трябваше да са с нова тарифа, ги пускаха с 0,10 ст. отгоре в/у старата, въпреки бандерола. Оправданието за тези 0,10 стотинки беше, че цигарите са на промоция заедно със запалка(от най-смотаните разбира се). Така постепено надценката от 10 ст. стигна до 50, отново като оправдание за най-смотаните запалки. А цигарите естествено си бяха от тези със старите бандероли...
Това беше само в едно магазинче в целия град,... (много находчиво според мен). Въпросното магазинче се намира точно срещу един от корпусите на ВТУ "Св. Св. Кирил и Методий", както се досещате много голяма част от студентите пушат. Мисля че няма нужда от коментар, нали.

Ако бях пушач щях да протестирам. Всичко което се предприема спрямо цените на цигарите, за мен, вече е подигравка с и без това мразещите собственото си здраве хора. Но тъй като няма смисъл да се боря с вятърни мелници, не ми остава друг избор освен да пиша(не мога да пея, не ми дават да говоря, защото мъчно ми се хващала мисълта).

А ти щом на пушиш пиеш ли поне? Какво пиеш? Нямаш ли оплаквания от аклохола? Искам да съм лоша с някого, бутнете ми жертва em (34).gif

--------------------
А устните! Дяволе!
+Quote Post
капитана
post Mar 12 2007, 12:25 PM
Post #18

Напреднал потребител

Цитат
А ти щом на пушиш пиеш ли поне? Какво пиеш? Нямаш ли оплаквания от аклохола? Искам да съм лоша с някого, бутнете ми жертва

Тц не пия, дори са започнали да ми растат крилца.

+Quote Post
Мария
post Mar 12 2007, 06:55 PM
Post #19

Потребител
**

хмм.... много си ми съмнителен...
сигурен ли си че нямаш публичен дом?

--------------------
А устните! Дяволе!
+Quote Post
капитана
post Mar 12 2007, 07:20 PM
Post #20

Напреднал потребител

Ако имах нямаше да ми растат крила нали em (28).gif

Гледай сега, току що се сетих, че можеш да напишеш материал за велосипедната алея. Кмета К. Йорданов я обеща на варненци, но явно е забравил обещанието си, защото днес минах по бул. Сливница и не видях и помен от изграждане на вело-алея em (13).gif
Какво ще кажеш? Или трябва да питаш първо шефовете em (28).gif

+Quote Post

4 Pages V < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

Collapse

> Similar Topics

Topic Title Replies Topic Starter Views Last Action
Коя банка предпочитате? 9 georgi90 7,359 Dec 17 2013, 03:18 PM
Last post by: milenapetkova

- Lo-Fi Version Time is now: 19th November 2019 - 09:26 AM