Регионално търсене - Варна
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Облепените спирки и табели
yajobeibe
post Oct 29 2017, 11:39 AM
Post #1

Срамежлив

Здравейте съграждани,

Става въпрос за стикери и лепенки със странни послания, като съм забелязал, че най-често срещаното е "Не слушайте гласовете на демоните". Тези неща са налепени по спирките на градския транспорт из града. До лятно тракия са налепени много от гърбовете на пътните знаци, по табели и стълбове. Някой от картинките и посланията са зловещи и притесняват минувачите. Ако някой има някаква информация по темата, нека сподели.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Googlebot
post Oct 29 2017, 11:39 AM
Post #

Реклами от Google

Quote Post
SlavoniSlav
post Mar 6 2018, 08:01 PM
Post #2

Срамежлив

QUOTE(yajobeibe @ Oct 29 2017, 11:39 AM) *

Здравейте съграждани,

Става въпрос за стикери и лепенки със странни послания, като съм забелязал, че най-често срещаното е "Не слушайте гласовете на демоните". Тези неща са налепени по спирките на градския транспорт из града. До лятно тракия са налепени много от гърбовете на пътните знаци, по табели и стълбове. Някой от картинките и посланията са зловещи и притесняват минувачите. Ако някой има някаква информация по темата, нека сподели.

Аз видях стикер до Лятно Тракия залепен на спирка. А приятел мой видя надпис написан с маркер на кошче за боклук.

Не виждам кое е плашещото?? В посланието няма нищо негативно, а по-скоро позитивно. Да се пазим, да внимаваме, да не слушаме злото и да не правим зло!

Ако трябва да съм честен, наистина се зачудих. В Бургас не съм виждал такива послания, само във Варна като ходя. Странно е наистина! Не зловещо, по-скоро само странно. Защото проверих в нета, и не съществува никаква организация, фирма, нищо свързано с този надпис! Тоест, някой реално отделя от времето си, да принтира листчета, да пише текстове, и не е Граффити Артист, защото ако беше -- щеше да има име, като граффити таг някакъв щеше да е окрасено също! А тук е просто семпъл черен текст, поне това, което аз видях! И нищо повече! Нито уебсайт, нито адрес, нищо!

Който ги лепи, ако чете, ще съм благодарен да пише -- защо?

Поздрави,
Славони Слав

--------------------
+Quote Post
John
post Mar 16 2018, 02:05 AM
Post #3

Срамежлив

не се шашкай. става въпрос за онзи от Варна с телефона . em (25).gif

+Quote Post
v.ivanov
post Apr 28 2018, 12:17 PM
Post #4

Новак
*

Не ви ли харесва идеята?

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Collapse

> Similar Topics

Topic Title Replies Topic Starter Views Last Action
Информация и разписания за спирките на градския транспорт 3 Tony4162 3,732 Aug 16 2011, 10:39 AM
Last post by: stokostov
КАТ разреши да се паркира по авт. спирки във Варна 1 tictac 2,450 May 16 2010, 09:13 AM
Last post by: tictac

- Lo-Fi Version Time is now: 22nd October 2018 - 09:18 AM