Регионално търсене - Варна
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Добър Курс по английски език във Варна?
maq_petrova_74
post Apr 21 2015, 08:43 PM
Post #11

Срамежлив

Бих ти препоръчала ЦПО "Хармониа" като вариант , ако случайно решиш да караш онлайн обучение.Много са добри и предлагат изгодни и качествени курсове.

Ето го и техния нов сайт : http://harmonia1.com
em (37).gif lady.gif

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Googlebot
post Apr 21 2015, 08:43 PM
Post #

Реклами от Google

Quote Post
valerchocka
post Nov 6 2015, 06:14 PM
Post #12

Срамежлив

Цитат(cap7ainjack @ Mar 15 2011, 01:39 PM) *

Можете ли да ми препоръчате къде да запиша курс във нашата Варна?Решил съм да го уча.

Мистър Кептън em (24).gif, преминавам директно на ти, дано не ми се сърдиш em (24).gif Ако си решил да учиш английски език, мога да ти препоръчам Davitoz. Лично съм била при тях и мога да кажа, че цените са им супер, персоналът е любезен и много учтив и качеството на образованието е на ниво. Виж тук за курсове по английски Davitoz. Принципно, много зависи лично ти на какво ниво си, но като цяло в този езиков център покриват почти целия спектър от нива на владеене на аглийски. Отделно, можеш да се подговтиш за изпити за сертификати като TOEFLT, Сертификатите на Cambridge, SAT, GMAT и още много други. Ако пък искаш чисто базово ниво на обучение, там също ще ти помогнат. За Варна специално, адресът им се намира на бул. Вл. Варненчик 43 (срещу Образцов дом). Удобно ли ти е като място? Ако пък си далеч от там, предлагат индивидуално онлайн обучение. Сиреч, седиш си вкъщи и говорите с преподавател по скайп. За цените, мисля че онлайн курсовете са същите като за нормалните уроци по английски, но за всеки случай провери, защото не съм на 100% сигурна. Като цяло... чувала съм и много добри отзиви за Британика. Така че, провери ги и тях em (28).gif Успех с ученето!!!!

+Quote Post
desi_222
post Apr 24 2018, 03:26 PM
Post #13

Срамежлив

Бих препоръчала курсовете по английски на Езикова Школа "Онлайн Английски"

+Quote Post
zajo
post Apr 26 2018, 04:01 PM
Post #14

Срамежлив

За мен най-добрите във Варна са Давитоз, защото преподавателският им състав е много добре подготвен и успяват да отговорят на конкретните нужди на курсиста, а не просто да препускат по материала.

+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Collapse

> Similar Topics

Topic Title Replies Topic Starter Views Last Action
Наем във Варна? 2 iveta 263 May 27 2018, 09:34 PM
Last post by: iveta
ИНТЕНЗИВНИ КУРСОВЕ ПО БИОЛОГИЯ И ХИМИЯ 0 rodina-bg-com 75 May 22 2018, 10:14 AM
Last post by: rodina-bg-com
Добри курсове по английски език във варна .. ? 10 Hristo 5,873 May 15 2018, 06:49 PM
Last post by: linkmystica
Езикови ваканции във Франция 5 rodina-bg-com 1,052 May 14 2018, 07:29 PM
Last post by: optimeon
Въпрос за добър телефонен сервиз 2 emo_n92 175 May 4 2018, 07:39 PM
Last post by: emo_n92

- Lo-Fi Version Time is now: 19th June 2018 - 02:26 PM