Регионално търсене - Варна
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Шофьорски курсове и инструктори, мнението ви за тях
chi4oniki
post May 13 2009, 08:24 PM
Post #1

Новак
*

Тук може всеки да си каже мнението за шофьорските курсове- школи и инструктори.

Аз започвам с поздравления, за най-добрия (поне според мен) инструктор във Варна- Деян Жейнов. Човека е страшно опитен, обожава курсистите му да разбират това което им обяснява. След курса, човек излиза обучен на няколко неща:
- добро шофиране
- пазене околните и себе си
- хумор и забава
- СТИЛ на каране
- ЕТИКА на каране
капо последните много често се губят при днешните шофьори...
ето и сайта на Автошкола Жейнови . Жейнов каза, че скоро щял да се напишат тарифите и подробностите при всяка категория.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Googlebot
post May 13 2009, 08:24 PM
Post #

Реклами от Google

Quote Post
Мая
post May 18 2009, 01:53 PM
Post #2

Потребител
**

Ами аз като току що взела книжка мога да споделя удовлетворението си от моя инструктор- Димитър Димитров , фирмата е "Варна-Груп"

първо за него: много е точен, взискателен , но и дава много от себе си, стараейки се да покаже възможно повече от особеностите на пътя и движението във Варна, спокоен и търпелив с курсистите , учи ни да мислим и да предвиждаме ситуациите...

за фирмата: осигурен кабинет за теоретична подготовка , която е доста подробна,всеобхватна ; много добра организация на всички въпроси по явяване на вътрешни изпити и пред ДАИ!

Мога да кажа само хубави думи и ... да се похваля ,че го взех от първия път !

Благодаря Митко em (24).gif

+Quote Post
ssssssss
post Jan 14 2010, 12:24 AM
Post #3

Срамежлив

Здравейте, от личен опит бих Ви препоръчала фирма Волан ООД и по конкретно Любомир Петров em (37).gif

+Quote Post
kalinka
post Dec 1 2010, 10:31 PM
Post #4

Срамежлив

Цитат(курецункай @ Jul 24 2010, 11:00 PM) *

Искам да предопредя всички кандидат шофьори - хора пазете се от ВОЛАН ТРАНС !! Тая фирма е измекярска и гледат как да ви вземат париците.. нарочно ви късат по изпитите, колкото и добре да карата - целата е да има цакате колкото може повече кинти!!!
Бих ви препоръчала голяма и надежна фирма като КАЛИ, т.к те не си позволяват да си развалят репутацията, наистина добре учат курсистите и правят от тях истински шофьори. Тяхната цел е да ви направят добри в карането, защото само по този начин фирмата може да подържа ренуме.. качество, а не цакане с кинтите!
Бих искала и да изразя отвращание към Румен Чавдаров от ВОЛАН ТРАНС - лигав е и няма за цел да ви научи, а само да ви издои финансово! Часовете минават в лигавня, от която никой не печели.. след края на курса няма дори да можете да работите нормално с педалите! em (39).gif em (39).gif em (39).gif

На калпавата ракета, космоса й крив! Виж се с какви правописни грешки пишеш, неграмотнице! Ако си същата и с педалите, няма кой да те научи да шофираш! От 10 години имам книжка, която съм взела от първия път, благодарение точно на въпросния Румен Чавдаров! Човека е пълната противоположност на това, което си написала! По-вероятно е да ти е отказал уреждане на изпита!

+Quote Post
puffi
post Dec 2 2010, 07:58 PM
Post #5

Срамежлив

До курецункай:

Ало курецункащата, искам само да ти кажа, че точно Румен Чавдаров ме научи да шофирам със самочувствие и в момента карам без страх и то в Лондон!!! Щом той не те е научил, значи няма и да се научиш!!!!!!!!
(то името ти показва в какво си по-добра em2 (1).gif em (27).gif )

This post has been edited by puffi: Dec 2 2010, 08:01 PM

+Quote Post
mandrahula
post Mar 13 2013, 11:30 PM
Post #6

Срамежлив

Аз съм страшно доволна от Юлиян Маринов, инструктор от автошкола "Ради Маринов и синове". Много внимателен и коректен, дава най-доброто от себе си, за да ни направи наистина добри шофьори. И най-важното-много спокоен. Нито веднъж не ми е повишил тон, макар на мен самата да ми е идвало да се цапардосам заради някоя тъпа грешка. ИСТИНСКИ ПРОФЕСИОНАЛИСТ!

+Quote Post
Balkancho
post Jan 22 2014, 11:41 PM
Post #7

Срамежлив

Здравейте,
Шофьорските курсове приключих точно преди ден. С две ръце Ви препоръчвам автошкола Волан Варна и по специално инструктор Красимир Кирев.
Както децата първи клас отиват на училище без да могат да четат, е точно така бях и аз с кормуването. Красимир Кирев ме научи на всичко изключително компетентно и спокойно. Взех си вътрешен и външен изпит кормуване от първия път с доза много не нужно притеснени
Пожелавам успех на всички бъдещи колеги !
Без притеснение и паника, ще Ви е много по лесно

+Quote Post
tedinka
post Jan 24 2014, 06:00 PM
Post #8

Потребител
**

Balkancho, има ли възможност часовете за теория и практика, да се провеждат само в събота и неделя?

+Quote Post
plamsity
post Jun 28 2014, 03:11 AM
Post #9

Срамежлив

Моят инструктор беше Юлиян Маринов, фирмата е "Ради Маринов и синове" ООД. И тримата са много добри. Изпитите съм ги взела от първия път, Юлиян добре се постара това да бъде така, нито веднъж не ми повиши тон, дори и да е имало за какво, има голямо търпение и ЖЕЛЕЗНИ нерви, което малко хора го имат. Колата e Opel Vectra2000, голяма е, но именно след такава кола можеш да кажеш, че си се научил добре, защото повечето от нас няма веднага да седнем да караме каляските, а ще си седнем зад трошките и ще се чудим после как да я подкараме тази таратайка. Има уникален подход да ти преподаде всичко зад волана. Не искам да звучи прекалено, но съм сигурна, че няма друг такъв, той е уникален човек и инструктор. Веднъж ми казва, че ние курсистите сме му като деца и той се опитва да даде всичко от себе си за да ни научи на най-доброто.

+Quote Post
zapryanova3
post Jul 2 2014, 07:49 PM
Post #10

Срамежлив

Здравейте!
Искрено препоръчвам автошколата " Ради Маринов и синове". Аз бях при Юлиан Маринов... Е, сърдечно му благодаря! Никога преди не се бях качвала зад волана, идея си нямах...Но Юлиан се справи- невероятно търпение, такт, професионализъм. И не на последно място чувство за хумор. Юлиан живее за работата си и я върши със сърце. Това страшно мотивира и дава кураж. Учи те не само да шофираш, а и да го правиш с удоволствие. Затова успях. И съм много горда със себе си em (24).gif

+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic

Collapse

> Similar Topics

Topic Title Replies Topic Starter Views Last Action
Курсове по испански език в чужбина на Родина! 0 rodina-bg-com 194 Nov 1 2018, 03:09 PM
Last post by: rodina-bg-com
Летни курсове по английски език за деца в предучилищна възраст 1 astoria_varna 836 Oct 11 2018, 01:45 PM
Last post by: zajo
Добри курсове по английски език във варна .. ? 11 Hristo 7,562 Sep 5 2018, 10:28 AM
Last post by: optimeon
ИНТЕНЗИВНИ КУРСОВЕ ПО БИОЛОГИЯ И ХИМИЯ 0 rodina-bg-com 716 May 22 2018, 10:14 AM
Last post by: rodina-bg-com
ИНТЕНЗИВНИ КУРСОВЕ ПО ХИМИЯ 1 rodina-bg-com 1,011 May 4 2018, 03:15 PM
Last post by: TurboPascal2000

- Lo-Fi Version Time is now: 14th November 2018 - 12:08 AM