Регионално търсене - Варна
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> IPhone до 700?
Кирилина
post Mar 19 2019, 02:24 PM
Post #1

Новак
*

Здравейте! От известно време насам обмислям да си купя IPhone. Не съм сигурна обаче дали си струва да си взимам втора употреба. Дали мога да разчитам, че ще е в изправно състояние? Другия вариант е да си взема 6ца, но пък модела е доста стар и скоро сигурно ще спрат да го поддържат. Много съм объркана. Някой от вас купувал ли си е телефон втора употреба и какво мнение има по въпроса?

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Googlebot
post Mar 19 2019, 02:24 PM
Post #

Реклами от Google

Quote Post
Borqna7
post Mar 20 2019, 02:44 PM
Post #2

Новак
*

Забрави за втората употреба! Да, минават през разни проверки телефоните, но не сис струва според мен . Ако си съгласна на втора употреба, значи не би имала нищо против демонстрационните телефони. Знам че в сайта на Restore : https://restore.bg/ предлагат доста такива Айфони и цените им са доста намалени. Иначе да, ако можеш да си позволиш седмицата - по-добре, защото на есен излиза отново нов модел и е възможно много скоро да спрат да поддържат шестицата.

+Quote Post
Кирилина
post Apr 2 2019, 01:05 PM
Post #3

Новак
*

Не бях попадала до момента на тези демонстрационни телефони и силно ме заинтригува! Благодаря ти за предложението, сега ще ги разгледам!

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic

Collapse

> Similar Topics

Topic Title Replies Topic Starter Views Last Action
Здрав кейс за iPhone X 3 hristotodorov 555 Dec 5 2018, 10:35 PM
Last post by: linkmystica
Забавна игра! Спечели iPhone и други интересни награди! 0 rumyana.popova 2,373 Feb 11 2010, 04:43 PM
Last post by: rumyana.popova

- Lo-Fi Version Time is now: 21st April 2019 - 06:34 PM