Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Зимна почивка
Форум Варна > Общи теми > Почивки, Туризъм, Пътувания
iveta
Тази година понеже зимата беше много мека все отлагах да отида на ски с приятели. Тъй като не остава още много време до пролетта, е крайно време да отидем за някой уикенд в планината. Но не всички от компанията ни са запалени скиори, а някои от приятелките ми предпочитат релаксация, искаме да изберем почивка, която ще ни удовлетвори всички. Препоръчайте ми нещо подходящо?
hristotodorov
И аз съм запален скиор,а съпругата ми не е и наскоро намерихме хубава оферта за Банско в https://oferti.pochivka.bg/spa-oferti-bansko-w9 . Аз и децата се насладихме на ските, а съпругата ми на разни спа глезотии. Така всички останахме доволни.
iveta
Май, май ще има кога да отида, времето пак се влоши.
hristotodorov
Да, аз очаквам пролет, а този сняг ме изненада.
optimeon
Последен шанс за любителите на зимните спортове
препарати за почистване,олекотени завивки,франчайз,зъбни импланти софия
linkmystica
Може би Пампорово е подходящо!
алуминиеви джанти,стоманени джанти,сервиз гуми,мото гуми
simeonov
QUOTE(linkmystica @ Oct 7 2018, 07:09 PM) *

Може би Пампорово е подходящо!

За Нова година и Коледа най-подходящо в България е Банско, Боровец и Пампорово. Има отлични писти, да, малко е скъпо, но се знае, че се дава все пак за зимен спорт. През последните няколко години бях там със семйството и си беше супер + че си говорите на български език с пресонала и лесно комуникирате.

Най-голям недостатък е пътят. Доста се пътува от варна, но да речем че ако се мине до Бургас и от там през Тракия е ок.
optimeon
А някъде в чужбина?
weiße bluse,обков за врати,цинк,petg
linkmystica
Защо не отидеш в Малта?
фасадни бои,вход мениджър,цветни лакове за дърво,вход мениджър
optimeon
Там е страхотно, препоръчвам горещо
инверторен електрожен
ivaila88
Вече втори месец си купувам хранителни добавки СилаБГ и съм много доволна от тях. Препоръчвам на всички, които имат проблеми с намирането на качествени продукти от този сорт.
optimeon
Аз бях и е изключително красиво!
вик услуги по домовете,пирин голф,ергономично бюро,водопроводни услуги
linkmystica
Май май ще разгледам оферти и билети
faruri de gheață,cuplare,mobilier luminos,lămpi solare
optimeon
Давай! Сега му е времето!
атопичен дерматит,ревматоиден артрит,псориазис,хашимото
kokonata1
Поканиха ни на нова година ето тук 5 звезди супер лукс.. Мисля че ще е супер яко
linkmystica
Аз искам да отида някъде в чужбина, но не знам къде...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.