Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Екзотична екскурзия
Форум Варна > Общи теми > Почивки, Туризъм, Пътувания
iveta
Пролетта дойде и е време за екскурзия в чужбина. Ходи ми се на някое по-екзотично местенце, ще се радвам да кажете някое място, на което сте били и ви е харесало.
hristotodorov
Преди две седмици ще върнах от Египет, това беше едно от най-вълнуващите ми преживявания в живота, наистина невероятно. В https://oferti.pochivka.bg/ekzotichni-q93 често пускат готини оферти, ако ги следиш, може да си намериш изгодна екскурзия до някоя готино местенце.
iveta
Трябва да започна по-редовно да следя какви оферти пускат, мерси.
DS Tours
Остров Тенерифе с Директен полет от Варна - през октомври 2018 em (10).gif
linkmystica
Миналият месец бях там и е изключително красиво!
суроватъчен протеин,Ситопечат,Доверително управление,конзолни стелажи
linkmystica
Караш ме да искам да започна да планирам пътуването си
ранни записвания,metalowe schody zewnętrzne,еко къщи,маркови дънки
linkmystica
Ще ходим там след месец, нямам търпение
спално бельо,ипотечен кредит,мото гуми,urban design,ортодонт софия
optimeon
Как беше почивката?
водоструйка керхер
optimeon
QUOTE(iveta @ Apr 16 2018, 08:20 PM) *

Пролетта дойде и е време за екскурзия в чужбина. Ходи ми се на някое по-екзотично местенце, ще се радвам да кажете някое място, на което сте били и ви е харесало.

Отидете или в близка Гърция или си изберете нещо към Азиатската част- Бали е за предпочитане!

QUOTE(optimeon @ May 9 2018, 08:39 PM) *

Дубай е много туристическо, там нищо интересно няма
косачки
Borqna7
Преди 1 месец някъде бяхме с приятеля ми на Азорските острови! Силно ви препоръчвам да посетите. Изключително красиво и спокойно място, все още не толкова популярна дестинация и затова не гъмжи от туристи, а в същото време по време на зимния сезон беше изключително евтино. Градусите бяха около 18, беше много приятно за разходки. Храната им е изключително вкусна, особено традиционните им сирена и хляб, а и разминавайки се с кравите по целия остров можеш да си сигурен, че млечните им храни и месото са освен това и качествени. Климата им е изключително разнообразен, както вървиш в равнина местност с палми, 50 метра по-нататък можеш да се озовеш в иглолистна гора. Също така е пълно и с минерални басейни, на които не пропуснахме да се насладим след дългите разходки. Наистина това е кътче от рая! Посетете го!
optimeon
Колко пари ти излезе?
зъбни импланти цени,invisalign,курсове по френски,психология
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.