Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Пари за екскурзия
Форум Варна > Общи теми > Почивки, Туризъм, Пътувания
miha
Мои приятелки ме поканиха на екскурзия покрай Гергьовден до Италия. Много ми се ходи отдавна мечтая да пътувам някъде, но все не стигат парите за нищо такова. Трябва да реша до 2 дни и да резервираме. Проблемът ми е, че не знам откъде да намеря спешно 400 лева и то буквално за няколко часа.
hristotodorov
Напълно ви разбирам и аз често се сблъсквам с подобни проблеми. Наистина би било хубаво да видите Италия в компанията на най-близките си приятелки. Мисля, че мога да ви дам съвет как бързо да намерите парите. В момента https://cashcredit.bg/ предлагат изгодна оферта - кандидатстваш онлайн, одобрението е до 6 минути и 0 % лихва за нови клиенти. Ако досега не си се възползвала от тази оферта, това е златната ти възможност. Приятно изкарване в Италия em (24).gif
miha
Остават броени дни, толкова се вълнувам, че не мога да стоя на едно място. Ще разказвам като се върна. em (12).gif
hristotodorov
QUOTE(miha @ Apr 28 2018, 06:41 PM) *

Остават броени дни, толкова се вълнувам, че не мога да стоя на едно място. Ще разказвам като се върна. em (12).gif

По-спокойно да не ти стане нещо от толкова радост, хайде приятно прекарване.
optimeon
QUOTE(miha @ Apr 16 2018, 08:34 PM) *

Мои приятелки ме поканиха на екскурзия покрай Гергьовден до Италия. Много ми се ходи отдавна мечтая да пътувам някъде, но все не стигат парите за нищо такова. Трябва да реша до 2 дни и да резервираме. Проблемът ми е, че не знам откъде да намеря спешно 400 лева и то буквално за няколко часа.

Може да изтеглите кредит, сумата не е толкова голяма!
водоструйка
Mihaela_Sys
Ако ви трябват хубави модели рокли големи размери, мога да ви кажа аз откъде си купувам най-редовно и съм много доволна, поне досега. И занапред ще купувам, ако го разгледате магазина, ще разберете защо.
ivaila88
Струва ли си този бърз кредит за екскурзия ... по-добре си спестявай по някой лев всеки месец
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.